YAN FLÜTÜN SESİ YAN FLÜT KURSU

blog yazısı ekle !

YAN FLÜTÜN SESİ YAN FLÜT KURSU

Herkesin bildiği gibi yan flüt geçmişten bu yanan özelliklede son zamanlarda çok büyük bir ilgi ile karşılanmış ve herkes tarafından ilgiyle, beğeniyle dinlenmiştir. Hal böyle olunca da yan flüte, yan flüt müzik aletini çalmaya olan ilgi epey bir artmıştır. Yan flüt çalmak için ise bir takım eğitim sağlayan kurslar gereklidir.
Yan flüt dinleyenleri alır ve olmak istedikleri diyarlara götürür. Siz dinleyicilere doyum olmaz, tarifi imkânsızdır. Sizlerde çalmak için kurs arıyorsanız dikkat etmeniz gereken konuları iyi bilmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Her yan flüt kursuna gidilmez neden? Diye soracak olursanız ortalıkta dolandırıcı olan kötü eğitim veren birçok kurslar vardır. Bunlara denk gelmemek ekonomik acıdan ve zamanınızdan kayıp yaşamamak için güvenilir bir kurs şart.

Armoni Wedding Dans Studio

Ümitköy

devamını oku... Adres: Ümit Mahallesi 2510. Cadde No:12 Ümitköy Çankaya-Ankara

bySANAT Çayyolu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Ahmet Taner Kışlalı Mah. Beyler Cad. 2742. Sokak No:4 Çayyolu - Ankara

Angora Dans Stüdyosu

Tunalı

Salsa Angora

SalsaAngora grubu 2003 yılında kurulmuş bir gösteri, organizasyon, dans eğitim grubudur. Bünyesinde yerli ve yabancı pek cok danscı ve eğitmen bulunan SalsaAngora grubu çok farklı dans türleri ile ilgili olarak bu güne kadar pek çok başarılı organizasyon düzenlemiş ve konusunda Türkiye'de bir ilk olmayı başarmıştır.

2003 yılında Kıvanç GÜR, Deniz ŞAYLAN, Ercüment MERGEN, Elif KARAHAN, Muzaffer GÜR tarafından kurulan SalsaAngora şu anda Kıvanç GÜR'ün başkanlığında eğitim hayatına devam etmektedir.Kurulmasından bu yana yaptığı gerek sosyal gerekse kültürel organizasyonlar ile gelişmesini devam ettirmektedir.

2006 yılında Akay caddesi no: 28'de dans stüdyosunu açan SalsaAngora şu anda Türkiye'nin en büyük dans stüdyolarından birine sahiptir. SalsaAngora dans stüdyosu 650 m2 alana yayılmış olup eğitim verilen A Dersliği 170 m2 ve B Dersliği ise Her hafta yapılan farklı etkinlikller ile beraber öğrencilerini hep bir arada tutmayı hedeflemiştir. Aynı zamanda Türkiye Dans Sporları Federasyonu bünyesinde yer alan SalsaAngora'da Kıvanç Gür Türkiye Dans Sporları federasyonu Organizasyon komitesi başkan yardımcılığ, Salsa Hakemliği ve Antrenörlüğü,görevlerini yapmaktadır. 2008-2009 dönemi itibari ile bünyesine yeni eğitmenler katmış olan SalsaAngora 12dans eğitmeni, 18 asistan eğitmeni ve 45 yarışmacısı ile eğitimlerine devam etmektedir.

SalsaAngora Bünyesinde sosyal sınıfların yanında, Salsa,Hiphop,Bachata,Tango,Latin Dansları ve Çocuklar gösteri grupları da bulunmakta ve Yurtiçi Yurtdışı pekçok organizasyonda gösteril

SalsaAngora Grubu haftada 2 defa olacak şekilde; Perşembe günleri Tunus caddesi Newcastle Gate 66, Cumartesi günleri SalsaAngora dans stüdyosu'nda Latin geceleri düzenlenmekte ve Her hafta yine SalsaAngora Dans Stüdyosunda eğitimi verilen dansların pratikleri yapılmaktadır. Öğrencilerine katıldıkları eğitimlerde her 2 ayda bir katılım belgeleri verilmekte ve bu belgeler için özel geceler tertip edilmektedir.

SalsaAngora grubu sene içerisinde yutdışından Avrupa ve Dünya çapında tanınmış hocalar getirterek çeşitli workshoplar ve eğitimler de verdirmektedir.Bu eğitimlere sadece Ankara'dan değil tüm Türkiye'den büyük katılımlar olmakta ve pek çok TV kanalı takip etmektedir.Yeni sezon için de çeşitli latin dans hocaları ile irtibata geçilmiştir. SalsaAngora grubu bünyesinde bulunan yarışmacı çiftler gerek Türkiye gerekse Türkiye dışında yapılan yarışmalarda çeşitli dereceler alarak ülkemizi başarı ile temsil etmişler ve bir çok ödül almışlardır. İlerleyen zamanlarda bu tür yarışmalara daha çok SalsaAngora grubu yarışmacısı katılacaktır.

devamını oku...
Adres: Güvenevler Mah. Güneş Sokak 1/1 - Şili Meydanı Tunalı-Ayrancı-Ankara

bySANAT

GOP


devamını oku...
Adres: Mahat Magandi cad. 26/1 GOP-Ankara

DNZ Müzik Kursu

Kızılay

T.C. M.E.B. DNZ Müzik Prodüksiyon Sanat Kursları

Sanatın her alanın da faaliyet gösteren ve optimum başarıyı hedefleyen kurumumuz, tüm sanatseverler için bir sanat merkezi haline gelmiştir.

Kurumumuz, enstrüman derslerine katılım da bulunan tüm amatör müzisyenlerimizin hızla yol almalarını sağlamak ve mümkün olan en kısa zamanda kursiyerlerimizde ki potansiyel başarıyı ortaya çıkarabilmek için müzik derslerine yeni boyut kazandırmış ve profesyonel stüdyo ortamına taşımıştır, bu doğrultuda kursiyerlerimiz Müzik teknolojileri ve müzik bilimi ile ilgili her türlü doneye ulaşabilecek,ÜCRETSİZ olarak profesyonel stüdyo ortamında kayıt yapabileceklerdir.Kurumumuz toplantı ve açılış organizasyonları ile ses ve ışık sistemleri kiralama,kurulum ve teknik danışmanlık hizmetleri konularında da hizmet sağlamaktadır.

PRODÜKSİYON
• Reklam müziği
• Jingle
• Belgesel müziği
• Dizi müziği
• Film müziği
• Audio & Video Edit
• Albüm
• Demo

ORGANİZASYONLAR
• Toplantı ve açılış organizasyonları
• Düğün, nişan, sünnet düğünü, balo, parti, organizasyonları
• Okulların tören ve müsamere programları
• Animasyon ve özel gösteriler
• Ses ve ışık sistemleri
• Müzik Grupları
• İç ve Dış Mekan Tasarımı
• Lazer ve havai fişek gösterileri
• Tiyatro gösterileri

SANAT EĞİTİMİ
• MÜZİK;
o Piyano
o Bağlama
o Keman-Viola-Çello
o Yan Flüt
o Şan
o Armoni
o Solfej - Dikte - Deşifre
o Gitar
o Ud - Lavta
o Ney
o Kanun

MÜZİK TEKNOLOJİSİ
o Alt Yapı Düzenleme ( Aranje )
o Squencer Programları
o Audio Teknolojisi
o Digital Ses İstasyonları
o Analog Sistemler
o Ekipman Kullanımı
o Microfonlama
o Sampler Sound Editing

devamını oku...
Adres: Konur 2 Sok. 51/7 ( Emniyet Genel Müdürlüğü Kız Yurdu Karşısı ) Kızılay-Ankara


Ankara'nın en iyi kursu olan Ankara yan flüt kursu sizler için biçilmiş kaftandır diyebiliriz. Neden? Diyecek olursanız eğer güvenilir bir kurum, kaliteli bir eğitim ve başarılı sonuçlar ise sizlere mükemmeliyeti sunun bir kurs olduğumuzdan dolayı. Siz sevgili öğrencilerimiz için çok uygun fiyata eğitim veren tek adres biziz.

Yan flüt genelde batılı sanatçıların kullandığı bir müzik aleti olarak bilinir. Fakat son zamanlarda Türk müziği ile bütünleşmiştir. Türk sanatçılarımızın, yan flüt ustalarından örnek verecek olursak eğer. Şefika Kurter (sihirli flüt), Bülent Evcil ve daha birçok isin ile yan flütün sesi adeta şiir gibi gelir.

Sizlerde ünlü sanatçılarımız gibi olmak ve onlar gibi yıldızınız parlamasını istiyorsanız bizleri terci etmelisiniz. Yani en iyisini tercih etmelisiniz. Neden mi? Çünkü kalite, güven uygun fiyat iyi bir eğitim ve eğlenceli bir eğitim ile en iyi kurslar haline geliyoruz ve bunu sizleri seçerek sizlerde göreceksiniz.

Peki, sizlere bu eşsiz olan müzik biracıkta tarihinden bahsedelim. Yan flüt ilk olarak Çinliler tarafından bulunmuş. Bir çalgı aleti olarak bilinir. Daha sonra ise 12. Yüzyılda orkestralarda sahne almaya başlamış ve böylece popüler olmaya başlamıştır. Yan flüt ilk zamanlarında tek bir parça halindeydi fakat daha da sonra gelişip büyüyerek 3 parça halini aldı. Bunlar