YETENEĞİN ADRESİ DRAMA KURSU

blog yazısı ekle !

YETENEĞİN ADRESİ DRAMA KURSU

Drama yaşanmış ya da yaşanılacak olayları insanların kendileri üzerinde betimlemeleriyle hayatımıza verdiğimiz şeklin eğitimidir. Neden önemlidir veya olmazsa ne gibi şey kaybederim diye sorular soruyorsanız? Sizlere cevabımız şu yönde olacaktır. Yaşamadığımız bir şeyi drama ile yaşayarak başımıza geldiğinde daha önce rastladığımız için daha tecrübeli ve daha rahat bir şekilde o andaki verdiğimiz tepkinin daha normal bir şekilde olmasını sağlar.

Crypto Dans Stüdyosu

Bahçelievler


devamını oku...
Adres: Crypto Dans Stüdyosu - Bahçelievler 3. cad 70. sok (eski 27.sok.) 3/A Bahçelievler-Ankara

Flex Dans ve Sanat Akademi

Balgat

devamını oku... Adres: Oğuzlar Mahallesi Barış Manço Caddesi No:17/A Balgat-Ankara

Salsa Ankara Dans Akademisi

Bahçelievler

Salsa Ankara Dans Akademisi

Salsa Ankara Dans Akademisi, 2005 yılında Ankara Universitesi bünyesindeki dans eğitmenleri tarafından ilk olarak Dansanka adı altında kurulmustur ve 2007 yılından bugüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Salsa Ankara Dans Akademisi ve Sanat Kulübü deneyimli kadrosuyla dans eğitimi,Tiyatro, diksiyon, yaratıcı drama eğitimi,her hafta pratik ve dans geceleri, düzenli parti organizasyonlarıyla hayatınıza renk katmayı amaçlamaktadır.

Bizimle iletişime geçerek; Dansa ve sanata ilk adimi atabilirsiniz,organizasyonlarınıza danscılarımızla renk katabilirsiniz, alacağınız özel derslerle sizin icin onemli olan günleri unutulmaz kılabilirsiniz.


devamını oku...
Adres: Bahçelievler Mahallesi Azerbaycan Caddesi No:35 K:1 Bahçelievler-Ankara

Horos Sanat ve Dans

Çayyolu

devamını oku... Adres: Çayyolu Mahallesi 2432 Cadde No:163/2 Çayyolu-Ankara

Adım Sanat ve Dans Okulu

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mah. 3300. Sokak No: E / 5 Modacity Yaşamkent - Ankara

Demiurk Sanat Akademi

Yenimahalle

devamını oku... Adres: Yunus Emre Mah. Catalkaya Sokak No: 48-1 Yenimahalle Ankara

SEM Müzik Sanat Merkezi Batıkent

Batıkent


devamını oku...
Adres: Turgut Özal Mahallesi 2102. Cadde 20/B-A Batıkent-Ankara

Demiurk Kostüm ve Organizasyon

Yenimahalle

devamını oku... Adres: Yunus Emre Mah. Catalkaya Sokak No: 48-1 Yenimahalle Ankara


Dramanın faydalarını günlük yaptığımız etkinlikler ile pekiştirecek olursak. Şöyle bir düşünün izlediğiniz bir korku filminde ilk izlediğiniz kadar ikinci izlediğiniz de korkmuyor iseniz drama da aynı etkiyi hayatınızda başınıza gelecek olan olaylara bakış açınızı değiştiriyor. 21 yüzyılda özellikle çocuklarımızı drama kurslarına göndermeliyiz. Çünkü drama kurslarının çocuklarınız üzerindeki etkilerine sizlerde şaşıracaksınız. Dilerseniz sizler için kısa bir özet geçelim.

Dramanın faydaları çocuklarımızın daha iyi kavrayabilme yeteneğine sahip olan bir birey haline geliyor. Zihinsel gelişimleri bakımından sizlere ve çocuklarınıza çok büyük etkileri vardır. Duyarlı anne ve babaların bu konuda ellerinden geleni yaptıklarını biliyoruz. Ankara drama kursu sizlere bu konuda çok iyi ve güzel bir şekilde yardımcı olacaktır. Çocuğunuzu emanet edeceğiniz kursların çok iyi ve güvenilir olmasını arzu ediyorsunuz.

Bizlerde bir eğitici olarak sizleri çok iyi anlıyor ve gereken özeni Ankara drama kurslarımızda bulunduruyoruz. Sizlerde çocuğunuz ve kendiniz için faydalı olan kursumuza gelip kendinize ve çocuklarınıza bir iyilik yapabilirsiniz.

Dramanın diğer bir etkisi ise karşınızdaki kişiyi daha iyi anlayabilme yeteneğinizi ortaya çıkarıyor. Bu şekilde daha iyi iletişim kurabiliyor ve daha sağlıklı bir etkileşim içerisinde bulunuyoruz. Beden dilinin kullanmanız daha önce hiç bu kadar olmamıştı. Kurslarımız ile her şeyi daha iyi kavrayabilir, daha iyi tepkiler verebilir ve daha çok sorumluluk sahibi bir insan olma yolunda ilerleriz.

Sizlere sağlamış olduğumuz drama kurslarımızın tek amacı siz değerli öğrencilerimizin daha iyi bir birey olabilmesi ve öğrencilerimizin memnuniyetidir. Memnuniyet bizim için asla ve asla değişmeyen tek kuralımızdır. Bizlere ulaşmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden ulaşmak ya da kurslarımıza gelip bizzat kendiniz başvurabilirsiniz.