DRAMA KURSU DERS FİYATLARI VE ÜCRETLERİ

blog yazısı ekle !

DRAMA KURSU DERS FİYATLARI VE ÜCRETLERİ

Ülkemizin farklı şehirlerinde drama kursları bulunmaktadır. Nüfus açısından kalabalık olan ilimiz Ankara'da da faaliyette bulunan birçok drama kursu vardır. Ankara hem memur şehri, hem öğrenci şehri, hem de sanat ve spor alanında farklı aktivitelere ev sahipliği yapan önde gelen bir şehirdir. Biz de araştırmalarımızı Ankara'da bulunan drama kurslarına yönelik olarak gerçekleştirdik.Mavi Cabed Dans Akademi

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Bahçelievler 7. Aşkabat Caddesi No:47/1 Bahçelievler - Ankara

Crypto Dans Stüdyosu

Bahçelievler


devamını oku...
Adres: Crypto Dans Stüdyosu - Bahçelievler 3. cad 70. sok (eski 27.sok.) 3/A Bahçelievler-Ankara

Flex Dans ve Sanat Akademi

Balgat

devamını oku... Adres: Oğuzlar Mahallesi Barış Manço Caddesi No:17/A Balgat-Ankara

Adım Sanat ve Dans Okulu

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mah. 3300. Sokak No: E / 5 Modacity Yaşamkent - Ankara

Demiurk Sanat Akademi

Yenimahalle

devamını oku... Adres: Yunus Emre Mah. Catalkaya Sokak No: 48-1 Yenimahalle Ankara

Salsa Ankara Dans Akademisi

Bahçelievler

Salsa Ankara Dans Akademisi

Salsa Ankara Dans Akademisi, 2005 yılında Ankara Universitesi bünyesindeki dans eğitmenleri tarafından ilk olarak Dansanka adı altında kurulmustur ve 2007 yılından bugüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Salsa Ankara Dans Akademisi ve Sanat Kulübü deneyimli kadrosuyla dans eğitimi,Tiyatro, diksiyon, yaratıcı drama eğitimi,her hafta pratik ve dans geceleri, düzenli parti organizasyonlarıyla hayatınıza renk katmayı amaçlamaktadır.

Bizimle iletişime geçerek; Dansa ve sanata ilk adimi atabilirsiniz,organizasyonlarınıza danscılarımızla renk katabilirsiniz, alacağınız özel derslerle sizin icin onemli olan günleri unutulmaz kılabilirsiniz.


devamını oku...
Adres: Bahçelievler Mahallesi Azerbaycan Caddesi No:35 K:1 Bahçelievler-Ankara

Demiurk Kostüm ve Organizasyon

Yenimahalle

devamını oku... Adres: Yunus Emre Mah. Catalkaya Sokak No: 48-1 Yenimahalle Ankara


Drama öğrenmek için ücret -fiyat belki de çok kişinin hayallerini erteleme sebebi, belki de bu unsuru engel olarak görüp drama öğrenmeyi hiç denememiştir bile. Artık günümüzde bu tür soruna alternatif çözümler geliştirerek hayallerinizin peşinden koşmak için bir fırsat sunmaktadır. Yani kursların sayısının artması sonucu rekabete giren kurumlar katılımcılarına indirim, erken kayıt imkânı ile fiyatları düşürme, grup olarak katılanlar da yine fiyat indirimi uygulama sunmaktadır. Böylece drama kurslarındaki bu imkânları fırsata çevirmekte siz okuyucularımızın elindedir. Yine Ankara'da yaptığımız araştırmalar drama kursu ders fiyatları veya ücretleri üzerinedir. Bu sorunun cevabını merak eden okuyucularımız için bu yazımızda belirteceğimiz üzere ortalama ücreti belirtmektedir; 250 TL den başlayarak 300 TL ye kadar devam etmektedir. Ders süreleri de hafta da 2 gün olarak gerçekleştirilmektedir. Ders süresi de 1 saat olarak sürmektedir. Bu fiyatlar- ücretler sabit olmamakla değişiklik gösterebilmektedir. Dersler birebir yapılması veya grup çalışması olmasına göre de farklılık göstermektedir. Drama kursunda derslerde sanatçıların, üniversitedeki profesörlerin de katılımı ile dersler tam anlamı ile bilimsel anlamda desteklenmektedir.

Ankara drama kursları derslerde profesörlerin de desteğini alması ile kalite derecesini artırmaktadır. Ankara drama kursunda derslere katılmak bir ayrıcalığa dönüşmüştür. Ödediğiniz fiyatın -ücretin karşılığını hizmetler sonucunda fark edeceksiniz. Drama hakkında bilmediğiniz ve merak ettiğiniz her şeyi drama kurslarında bulacaksınız.

Yukarıda saydığımız durumlarda kişiler kendi maddi durumuna göre kurs tercihine karar verir. Böylece ortadan bütün engeller kalkarak drama öğrenmek artık çok daha kolaydır. Kurs sonrasında alacağınız sertifika ile dünyanız değişecektir. Bu sertifikaların özelliği MEB onaylı olmasıdır. Yani geçerlilik alanı geniş olmakta ve sizi amaçlarınıza ulaştıracak etkiye sahiptir.