MÜZİK KURSU DERS ÜCRETİ

blog yazısı ekle !

MÜZİK KURSU DERS ÜCRETİ

Ülkemizde taleplerin son yıllarda müziğe olan ilgi ile birlikte talepleri de artırmaktadır. Bu durumda sınıfların kalabalıklaşması ile verim de düşeceğinden yeni kursların açılması durumunu zorunlu kılmıştır. Böylece her geçen gün açılan kurslarında sayısının artması ile fiyatlar da değişiklik göstermektedir.

Ankara'daki tüm Müzik Kursları için tıklayınız
Ankara Müzik

Yaptığımız araştırmalar Ankara düzeyinde yapıldığından fiyatlarda buradaki kurslara yöneliktir. Ülkemizin her bir şehrindeki kursun diğer bir şehirdeki kursa göre farklılık göstermektedir. Müzik kursu ücreti ne kadar? Diye soran annelere-babalara veya kendi için düşünen okuyucularımıza bu sorunun cevabını hemen belirtelim. Ankara müzik kursu fiyatları müzik türünde alınan enstrüman derslerine göre farklılık göstermektedir.

  • Davul dersi ücreti: ortalama aylık 160 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.
  • Klavye dersi ücreti: ortalama aylık 170 TL ile 210 TL arasında değişmektedir.
  • Keman dersi ücreti: ortalama aylık 185 TL ile 215 TL arasında değişmektedir.
  • Elektrogitar ders ücreti: ortalama aylık 150 TL ile 195 TL arasında değişmektedir.
  • Piyano ders ücreti: ortalama aylık 185 TL ile 230 TL arasında değişmektedir.
  • Bağlama ders ücreti: ortalama aylık 120 TL ile 160 TL arasında değişmektedir.
  • Yan flüt ders ücretleri: ortalama aylık 180 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.
  • Çello ders ücretleri: ortalama aylık 200 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
  • Gitar ders ücretleri: ortalama aylık 150 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Ankara müzik kurslarında görüldüğü gibi derslerin fiyatları dersin içeriğine göre değişmektedir. Derslere katılımcıların kendi enstrümanlarını getirerek ders süreçleri bu şekilde devam edilir. Ancak piyasalardaki sahte malzemeleri almaktan çekinenler için bir kolaylık sağlanmış kurslardaki uygun fiyatlarda satılan orijinal enstrümanları alarak kendi aletini tercih edebilir.

Ankara müzik kursları sıradan sınıf düzeninden farklı olarak stüdyo çalışmaları için dizayn edilmiş bir ortamda mevcuttur. Böylece kişilerin kendilerini sınıf ortamında değil de kendilerini daha rahat hissedecekleri, eğlenceli, farklı bir ortamda çalışma hazzını yaşayacaktır.

Verdiğimiz tüm bilgiler tercihleriniz için hazırlanmış el kitapçığı şeklinde kararlarınızı vermede sizi aydınlatıcı bilgileri kapsamaktadır. Ankara müzik kursları sizi hedeflerinize ulaştırdığında yaşayacağınız mutluluğu paylaşacak samimiyetteki personeli ile hizmetinizdedir.