ANKARA BAĞLAMA KURSU

blog yazısı ekle !

ANKARA BAĞLAMA KURSU

Halk müziği dendiği zaman ilk akla gelen enstrüman aleti Bağlama'dır. Bir müzik aleti olmaktan öte kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olan Bağlama, yüzyıllardan beri halk müziği geleneğimizin baş aktörü olmuştur. Teline vurulduğunda ortaya çıkan muhteşem tınısı, binlerce türkünün yazılmasına söylenmesine ve bu şekilde sayısız ozanın tarih sayfasında yerini almasına sebep olmuş ve olmaya da devam etmektedir.

Ankara'daki tüm Bağlama Kursları için tıklayınız
Ankara Bağlama


Eğer müziğe ilginiz var ise ve ben de Bağlama çalmak istiyorum diyorsanız, o halde sizi Ankara Bağlama Kursu ile tanıştırmak istiyoruz. Beş ya da altı yaşlarından itibaren başlanabilen Bağlama Kursu sürecinde üst yaş sınırı olmadığını ayrıca belirtmek de fayda olduğunu söyleyelim.

Cura, Tambura, Divan altı ve Meydan Sazı gibi çeşitleri olan Bağlama, günümüzde eğitimi verilen en yaygın enstrüman aleti olma özelliğini taşımaktadır. Size uygun saat ve en uygun fiyat seçenekleri ile profesyonel eğitmenler tarafından Uzun sap, Kısa Sap, mızrap tutma ve vurma tekniği eğitimlerinin yanı sıra solfej, nota ve armoni dersleri de alacağınız Bağlama Kursu sayesinde en kısa sürede arzu ettiğiniz noktaya geleceğinizi garanti ediyoruz.