ANKARA BATERİ KURSU

blog yazısı ekle !

ANKARA BATERİ KURSU

En eski müzik aleti olan Davul, ilk icat edildiğinden bu yana farklı şekiller alarak günümüze kadar gelmiş ve gelişme göstermiştir. Vurmalı çalgılar ailesinden olan Davul, zil, tomtom ve trompet gibi diğer müzik aletler topluluğu ile birlikte anılmaya başlandığında Bateri ismini alır.

Ankara'daki tüm Bateri Kursları için tıklayınız
Ankara Bateri

Bateri, Fransız kökenli bir kelime olup, genel olarak orkestralarda vurmalı çalgılar takımı olarak da adlandırılır. Ritim tutmaya yarayan ve hem hız hem de denge gerektiren bu enstrümanı çalmak, tam olarak bir ayrıcalıktır diyebiliriz. Düzenli bir metronom çalışması gerektiren Bateri, kulak ve ritim duygusu olan kişilerce çalışmaya başlandığında, ileri düzeye kolayca taşınabilir.

Eğer siz de ritim tutmayı seviyor ve Bateri çalmak istiyorsanız Ankara Bateri Kursu ile bu isteğinize ulaşabilirsiniz. Bateri Kursu ile ritim duygunuzu geliştirebilir, üçleme, altılama ya da dörtlük üzerine dörtlük, sekizlik ve on altılık yapabilirsiniz. Hem kol hem de ayak kombinasyonlarının öğretildiği bateri kursu ile siz de kısa zamanda iyi bir baterist olabilirsiniz. Ders fiyatları ve saatleri konusunda bizimle iletişime geçerek bu muhteşem enstrümanı çalma yolunda ilk adımı atmanız artık çok kolay.