ANKARA AHŞAP BOYAMA KURSU

blog yazısı ekle !

ANKARA AHŞAP BOYAMA KURSU

Yeni bir yetenek ve hobi arayışındaysanız bu hobilerin sizlere maddi manevi kazançlar sağlamasını amaçlarız. Bu yüzden sürekli bir yeni sanat dalı keşfetmek isteriz. Pekâlâ, hem el becerinizi geliştirmek hem de bu kursun sonunda maddi kazançlar sağlamak ister misiniz? Sizlere bunun yollarını göstermemizi ister misiniz?

Öncelikli olarak hem boş vaktinizi değerlendirmeyi hem de sosyalleşmek adına atacağınız bir adımda Ankara ahşap boyama kursları sizlere gerekli ortamı sağlıyor. Ahşap boyama sanatı ile hayallerinizi boya ile taçlandırarak oluşturduğunuz o güzel sanat eserini ister süs eşyası olarak kullanabilir isterseniz de satışa sunabilirsiniz.By My Art Sanat Evi

Eryaman

devamını oku... Adres: Eryaman Mahallesi Eryaman Evleri Dolphin Avm Karşısı Eryaman-Ankara​

Demiurk Sanat Akademi

Yenimahalle

devamını oku... Adres: Yunus Emre Mah. Catalkaya Sokak No: 48-1 Yenimahalle Ankara


Ticarete atılmak gibi bir fikriniz yoksa eğer kendi dünyanızı renklendirmek adına bu güzel kurslara başvurabilirsiniz. Kurslarımız ile elde edeceklerinizi şöyle bir sıralarsak. İlk adım olarak kendinize ve sevdiklerinize armağan edebileceğiniz el emeği göz nuru yerini hiçbir şeyin dolduramayacağı bir hediye verme fırsatını yakalarsınız. İkinci olarak da daha sosyal bir çevreye sahip olup boş vaktinizi ahşap boyama ve onun sevdalıları ile geçirebilirsiniz.

Her şeyden önemlisi kendi iç dünyanızı duygu ve düşüncelerinizi bir objeye aktarmak sizlere huzur ve mutluluğun kapısını açacaktır. Evinizin her bir köşesine sizin çizdiğiniz, boyadığını, emek verdiğiniz onca şey ne kadar değerli hiç düşündünüz mü? Sonuçta siz onlara gözlerinizin nurunu harcıyorsunuz.

Hal böyle olunca çok emek isteyen bu uğraş çok kolay elde edilmiyor. Acemilikten kurtulup profesyonelliğe adım atmak istiyorsanız bir profesyonel destek şart. Bu destek nasıl mı sağlanır? Ankara ahşap boyama kursları ile profesyonelliğe adım atabilirsiniz.

Son yıllarda adını yeni duyurmaya başlayan bu nadide sanat dalı aslında çok köklü bir tarihi vardır. İlk olarak Çinli bayanların 17. Yüzyılda ufak tefek eşyaların boyanmasıyla başlamıştır. Daha sonra gittikçe yayılıp Osmanlıya kadar gelmiştir. Günümüzde de etkisini devam ettirmekte.

Bizlere kalan sanatı gerektiği gibi muamele edememiş ve gözdeliğini yitirmiştir ta ki şimdiye kadar. Osmanlı'nın o eşsiz motiflerini sizler tekrardan canlılık kazandırmak için emek ve zaman ayırmalısınız. Birbirinden usta hocalarımız ile sizlere en nitelikli bilgileri sunmaya hazırız.