Ankara Break Dance Kursu

Break Dance Kursu Ankara Sanat Kursları

Break Dance Kursu

Müziğin ve sanatın gösterdiği yepyeni gelişme ile beraber son yıllarda müzik ve dans kültüründe de yepyeni gelişim ve değişimler sağlandı. Artık müziklerin giderek hızlı bir hal alması da dansın giderek keyif veren bir aktivite olmasına ön ayak olmuştur. Nasıl mı? Basit bir örnekle bunu açıklayalım. Eskiden ritim ve beat olarak adlandırılan şey yavaş olduğu için dans hareketleri de oldukça yavaştı. Fakat son zamanlarda aslında tam olarak ritmini bulan dans artık eğitim gerektiren bir hal aldı. İşte biz d...
devamı...

Sanat Kursu Ara

toplam 9 sonuç bulundu.
1 - 9 arası gösteriliyor.
Break Dance Kursu Ankara Sanat Kursları

Break Dance Kursu

Müziğin ve sanatın gösterdiği yepyeni gelişme ile beraber son yıllarda müzik ve dans kültüründe de yepyeni gelişim ve değişimler sağlandı. Artık müziklerin giderek hızlı bir hal alması da dansın giderek keyif veren bir aktivite olmasına ön ayak olmuştur. Nasıl mı? Basit bir örnekle bunu açıklayalım. Eskiden ritim ve beat olarak adlandırılan şey yavaş olduğu için dans hareketleri de oldukça yavaştı. Fakat son zamanlarda aslında tam olarak ritmini bulan dans artık eğitim gerektiren bir hal aldı. İşte biz de bu değişimin farkına vararak dansın bir sanat olduğu kanısıyla yola çıkarak Ankara gibi büyük bir şehre dans kursu açmanın keyfini yaşamaktayız.

Artık Ankara'nın bir break dance kursu var. Kursumuz bünyesinde sizlere keyifle dans etmenin ve break dance da profesyonel olmanın farkını ve keyfini göstermekteyiz. Bir dokunuşla nasıl dans ettiğinize kendiniz bile inanamayacaksınız. Hayatın karşınıza ne çıkaracağı bilinmez fakat şunu biliyoruz ki dans etmek isteyenler için yepyeni bir kuruluşuz. Aslında bu dans kurslarına sadece dans kursu demek doğru değildir. Evet, çoğu insana göre dans sadece danstır fakat biz biraz ileriye giderek bu işi sanata döküyoruz ve yepyeni bir sanat kursu oluşturuyoruz.

İnsanlar dans öğrenmenin gereksiz olduğunu düşünmektedir. Bu da tamamen farklı ve yanlış bir bakış açısıdır. Dansta önemli olan ritmi ve müziği yakalayabilmektedir. Bunu başardığınız an siz de artık dans profesörü olabilirsiniz. Profesyonel hocalarımız ve mükemmel ritim eşliğinde siz de bir gün müziğin ve dansın babası Michael Jackson gibi olabilirsiniz. Artık daha fazla bilmeden dans etmek yok. Break Dance rüzgârına kendinizi kaptırmaya ve sonsuz eğlenceye siz de hazır olun.

Her türlü figürü bay ve bayan dansçılarımız eşliğinde öğrenin. Kayıt fırsatlarını da kaçırmamanızı size öneriyoruz. Artık hayatınıza yeni bir açıdan bakın. Çok kolay bir şekilde dans öğrenerek ortamların aranan adamı olun. Sanatı sanat için yapan herkesi kursumuza bekliyoruz. Dans rüzgârına kendiniz kaptırmaktan ve ona teslim olmaktan asla ama asla korkmayın, çekinmeyin.