ANKARA DÜĞÜN DANSI KURSU FİYATLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA DÜĞÜN DANSI KURSU FİYATLARI

Evlenmek herkes için çok kutsal ve özel bir durumdur. Hele de düğün günü yapılan organizasyonların da bu özel güne uygun olması çok önemlidir. Düğün gününüzde ve düğün organizasyonlarından en unutulmaz ve en önemli anılarından biride hiç şüphesiz ilk yaptığınız danstır. İlk dansınızın etkileyici ve göz kamaştırıcı olması hem sizin hem de davetlilerinizin oldukça keyif almasını sağladığı gibi yıllarca konuşulmanızı da sağlayacaktır. Be sebeple düğün dansınızın en iyi şekilde ve göz kamaştırıcı bir etki yapabilmesi için nitekim profesyonel bir eğitim almanız oldukça önemlidir.

Ankara'daki tüm Düğün Dansı Kursları için tıklayınız
Ankara Düğün Dansı


Ankara düğün dansı kurslarında alacağınız 5 saatlik özel bir ders ile kolayca düğün dansında uzmanlaşabilirsiniz. Uzman dans hocalarının özellikle sizin boş zamanlarınızı ayarlayarak hazırladıkları çalışma programı aslında sadece size özeldir ve çok kısa bir sürede düğün dansınızı öğrenmenize çok büyük katkılar sağlamaktadır. Peki, ama düğün dansı kurslarına katılmanın ücreti ne kadar? Ders fiyatları ne kadar? İşte bu soru tüm düğün dansı dersleri almak isteyen çiftlerin akıllarında ki belki de en önemli sorulardan birisidir. Biz, sizler için Ankara içerisinde ki semtlerden ve dans kurslarından aldığımız fiyatları bir ortalama yaprak sizlerle paylaştık. Bu fiyatların tamamen örnek teşkil etmesi amacıyla ve şehirlere göre, dönemlere göre de değişiklik gösterdiğini belirtmemizde fayda vardır.

Düğün dansı kurslarının en önemli özelliği düğün kıyafetlerinizle ve seyircilerin bulunduğu bir ambiyans oluşturularak hazırlanmasıdır. Bu şekilde size düğün atmosferini birebir olarak yansıtmış olacaktır. Bu kadar detaylı ve profesyonel başka hiçbir şekilde bir kurs bulabilmeniz mümkün değildir. Dersler tamamen öğrencilerin isteğine göre verilmektedir. Fakat ders süresinin artması da ücretin düşmesine yardımcı olacaktır. Mesela;

Tek ders ücreti yaklaşık olarak 1 saat ve 150 TL olarak belirlenmiştir.

Özel kampanyalarla birlikte;

3 saatlik özel ders 450 TL yerine 320 TL, 5 saatlik tam olarak derslere katılmanız durumunda ise bu ders fiyatı 750 TL yerine 470 TL olarak müşterilere uygulanmaktadır. Tabi yine de bu dersleri alabilecek kadar zamanı olmayan müşterilere özel olarak hazırlanmış 3 saatlik bir ders ile tüm özel figürlerin eğitimi verilir.