NEFESİN SESİ YAN FLÜT KURSU

blog yazısı ekle !

NEFESİN SESİ YAN FLÜT KURSU

Yan flüt nefesli çalgılar arasında yer almaktadır. Kendisini müziğe adamaya karar veren herkes kendine yakın hissettiği kalbinin ve kulağının mest olduğu bir müzik aleti çalmak ister.

Herkesin seçimi farklı yönde olabilir ve sizde seçiminizi nefesinizle essiz sesler çıkarabileceğiniz yan flütten yana kullandıysanız geriye tek bir şey kalıyor. Oda yan flüt kurslarına kayıt olup bu müzik aletinin ustalarından biri olmayı istiyorsanız çok fazla vakit kaybetmeden Ankara yan flüt kurslarına kaydolup azimle çalışmanız yeterli olacaktır.

Angora Dans Stüdyosu

Tunalı

Salsa Angora

SalsaAngora grubu 2003 yılında kurulmuş bir gösteri, organizasyon, dans eğitim grubudur. Bünyesinde yerli ve yabancı pek cok danscı ve eğitmen bulunan SalsaAngora grubu çok farklı dans türleri ile ilgili olarak bu güne kadar pek çok başarılı organizasyon düzenlemiş ve konusunda Türkiye'de bir ilk olmayı başarmıştır.

2003 yılında Kıvanç GÜR, Deniz ŞAYLAN, Ercüment MERGEN, Elif KARAHAN, Muzaffer GÜR tarafından kurulan SalsaAngora şu anda Kıvanç GÜR'ün başkanlığında eğitim hayatına devam etmektedir.Kurulmasından bu yana yaptığı gerek sosyal gerekse kültürel organizasyonlar ile gelişmesini devam ettirmektedir.

2006 yılında Akay caddesi no: 28'de dans stüdyosunu açan SalsaAngora şu anda Türkiye'nin en büyük dans stüdyolarından birine sahiptir. SalsaAngora dans stüdyosu 650 m2 alana yayılmış olup eğitim verilen A Dersliği 170 m2 ve B Dersliği ise Her hafta yapılan farklı etkinlikller ile beraber öğrencilerini hep bir arada tutmayı hedeflemiştir. Aynı zamanda Türkiye Dans Sporları Federasyonu bünyesinde yer alan SalsaAngora'da Kıvanç Gür Türkiye Dans Sporları federasyonu Organizasyon komitesi başkan yardımcılığ, Salsa Hakemliği ve Antrenörlüğü,görevlerini yapmaktadır. 2008-2009 dönemi itibari ile bünyesine yeni eğitmenler katmış olan SalsaAngora 12dans eğitmeni, 18 asistan eğitmeni ve 45 yarışmacısı ile eğitimlerine devam etmektedir.

SalsaAngora Bünyesinde sosyal sınıfların yanında, Salsa,Hiphop,Bachata,Tango,Latin Dansları ve Çocuklar gösteri grupları da bulunmakta ve Yurtiçi Yurtdışı pekçok organizasyonda gösteril

SalsaAngora Grubu haftada 2 defa olacak şekilde; Perşembe günleri Tunus caddesi Newcastle Gate 66, Cumartesi günleri SalsaAngora dans stüdyosu'nda Latin geceleri düzenlenmekte ve Her hafta yine SalsaAngora Dans Stüdyosunda eğitimi verilen dansların pratikleri yapılmaktadır. Öğrencilerine katıldıkları eğitimlerde her 2 ayda bir katılım belgeleri verilmekte ve bu belgeler için özel geceler tertip edilmektedir.

SalsaAngora grubu sene içerisinde yutdışından Avrupa ve Dünya çapında tanınmış hocalar getirterek çeşitli workshoplar ve eğitimler de verdirmektedir.Bu eğitimlere sadece Ankara'dan değil tüm Türkiye'den büyük katılımlar olmakta ve pek çok TV kanalı takip etmektedir.Yeni sezon için de çeşitli latin dans hocaları ile irtibata geçilmiştir. SalsaAngora grubu bünyesinde bulunan yarışmacı çiftler gerek Türkiye gerekse Türkiye dışında yapılan yarışmalarda çeşitli dereceler alarak ülkemizi başarı ile temsil etmişler ve bir çok ödül almışlardır. İlerleyen zamanlarda bu tür yarışmalara daha çok SalsaAngora grubu yarışmacısı katılacaktır.

devamını oku...
Adres: Güvenevler Mah. Güneş Sokak 1/1 - Şili Meydanı Tunalı-Ayrancı-Ankara

bySANAT Çayyolu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Ahmet Taner Kışlalı Mah. Beyler Cad. 2742. Sokak No:4 Çayyolu - Ankara

Armoni Wedding Dans Studio

Ümitköy

devamını oku... Adres: Ümit Mahallesi 2510. Cadde No:12 Ümitköy Çankaya-Ankara

bySANAT

GOP


devamını oku...
Adres: Mahat Magandi cad. 26/1 GOP-Ankara

DNZ Müzik Kursu

Kızılay

T.C. M.E.B. DNZ Müzik Prodüksiyon Sanat Kursları

Sanatın her alanın da faaliyet gösteren ve optimum başarıyı hedefleyen kurumumuz, tüm sanatseverler için bir sanat merkezi haline gelmiştir.

Kurumumuz, enstrüman derslerine katılım da bulunan tüm amatör müzisyenlerimizin hızla yol almalarını sağlamak ve mümkün olan en kısa zamanda kursiyerlerimizde ki potansiyel başarıyı ortaya çıkarabilmek için müzik derslerine yeni boyut kazandırmış ve profesyonel stüdyo ortamına taşımıştır, bu doğrultuda kursiyerlerimiz Müzik teknolojileri ve müzik bilimi ile ilgili her türlü doneye ulaşabilecek,ÜCRETSİZ olarak profesyonel stüdyo ortamında kayıt yapabileceklerdir.Kurumumuz toplantı ve açılış organizasyonları ile ses ve ışık sistemleri kiralama,kurulum ve teknik danışmanlık hizmetleri konularında da hizmet sağlamaktadır.

PRODÜKSİYON
• Reklam müziği
• Jingle
• Belgesel müziği
• Dizi müziği
• Film müziği
• Audio & Video Edit
• Albüm
• Demo

ORGANİZASYONLAR
• Toplantı ve açılış organizasyonları
• Düğün, nişan, sünnet düğünü, balo, parti, organizasyonları
• Okulların tören ve müsamere programları
• Animasyon ve özel gösteriler
• Ses ve ışık sistemleri
• Müzik Grupları
• İç ve Dış Mekan Tasarımı
• Lazer ve havai fişek gösterileri
• Tiyatro gösterileri

SANAT EĞİTİMİ
• MÜZİK;
o Piyano
o Bağlama
o Keman-Viola-Çello
o Yan Flüt
o Şan
o Armoni
o Solfej - Dikte - Deşifre
o Gitar
o Ud - Lavta
o Ney
o Kanun

MÜZİK TEKNOLOJİSİ
o Alt Yapı Düzenleme ( Aranje )
o Squencer Programları
o Audio Teknolojisi
o Digital Ses İstasyonları
o Analog Sistemler
o Ekipman Kullanımı
o Microfonlama
o Sampler Sound Editing

devamını oku...
Adres: Konur 2 Sok. 51/7 ( Emniyet Genel Müdürlüğü Kız Yurdu Karşısı ) Kızılay-Ankara


Yediden yetmiş yediye her yaştan bireylere verdiğimiz kurslarımız ile yan flütü herkese sevdirmeyi amaçlıyoruz. Dilerseniz yan flütle tanışma evrenizi bizim ile gerçekleştirebilir ve çalmanın ne kadar kolay bir şey olduğuna siz kendiniz karar verebilirsiniz. Sabır ve emek ile yapamayacağınız hiçbir olay yoktur.

Yan flütte ilk zamanlar ek parça halindeydi. Ama zamanla her şeyin değişime uğradığı gibi buda değişime uğradı ve yan flüt tek parça iken üç parça halini aldı ve fazladan tuşlar eklendi.

Bugün orkestralarda yeri her zaman hazır olan yan flüt tek başına ya da korolarda mükemmel bir müzik ziyafeti çekebilir sevenlerine. Eğer sizde bu eşsiz güzellikte olan, onu dinlerken bile kendinizden geçtiğiniz bu mükemmel yan flüte nefesinizle ses vermek istiyorsanız doğru adres kesinlikle Ankara yan flüt kurslarıdır. Bundan emin olabilirsiniz.

Yan flüt ile ilgili istediğiniz her şeyi öğrenmek, tıpkı bir usta gibi kullanmak istiyorsanız yan flütü kesinlikle kurslarımızı tercih etmelisiniz. Sizin nefesiniz bu eşsiz müzik aleti ile buluştuğunda neler ortaya çıkabileceğini deneyip sizlerde keşif edebilirsiniz.

Türk musikisinde önemli bir yere sahip olan en güzel olup varlığını en güzel bir biçimde sizlere sergiliyor. Tek başına büyük bir orkestrayı meydana getirebilir. Seslerin benzersiz çıkış sesleri ile sadece müzik camiasında değil kullanmak istediğiniz her yerde ve her zaman çalabilirsiniz. Sizin o muhteşem çalgınızla buluştuğunu o an insanları kendinde geçirebilirsiniz.

Mükemmel öğretme yeteneğine sahip profesyonel eğitmenlerimizle öğrenmenin kolaylığını ve kursun sonunda sizlerde değişen maddi manevi değişiklikleri sizlerde fark edeceksiniz.