ANKARA DRAMA KURSU

blog yazısı ekle !

ANKARA DRAMA KURSU

Drama; insan yaşamı adına çok önemli bir yere sahip, çocuk gelişimi üzerinde oldukça önemi vardır. Özellikle çocuklarımızın kişiliğinde çok büyük etkisi vardır. Şöyle ki çocuklarımızın zekâ gelişimini, düşünce yapısını, kendini rahatça ifade edebilme yeteneğini algılama ve sorun çözme gibi birçok yeteneği kazandırıyor. İnsanları daha iyi anlayabilme, hayal gücünün daha fazla kullanılabilmesi gibi yetenekleri çocuklarımıza kazandırır.

Ankara eğitim kursları ile çocuklarımızı geleceğe daha iyi bir şekilde hazırlamayı istemez misiniz? Sizlere sağlamış olduğumuz kurslarımız ile çocuklarımız insana karşı nasıl tavır sergilemesi gerektiğini, herhangi bir şekilde karşılaştıkları sorunlar ile nasıl başa çıkabileceklerinin bilincine varırlar.

Crypto Dans Stüdyosu

Bahçelievler


devamını oku...
Adres: Crypto Dans Stüdyosu - Bahçelievler 3. cad 70. sok (eski 27.sok.) 3/A Bahçelievler-Ankara

Flex Dans ve Sanat Akademi

Balgat

devamını oku... Adres: Oğuzlar Mahallesi Barış Manço Caddesi No:17/A Balgat-Ankara

Demiurk Sanat Akademi

Yenimahalle

devamını oku... Adres: Yunus Emre Mah. Catalkaya Sokak No: 48-1 Yenimahalle Ankara

Adım Sanat ve Dans Okulu

Yaşamkent

devamını oku... Adres: Yaşamkent Mah. 3300. Sokak No: E / 5 Modacity Yaşamkent - Ankara

Salsa Ankara Dans Akademisi

Bahçelievler

Salsa Ankara Dans Akademisi

Salsa Ankara Dans Akademisi, 2005 yılında Ankara Universitesi bünyesindeki dans eğitmenleri tarafından ilk olarak Dansanka adı altında kurulmustur ve 2007 yılından bugüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Salsa Ankara Dans Akademisi ve Sanat Kulübü deneyimli kadrosuyla dans eğitimi,Tiyatro, diksiyon, yaratıcı drama eğitimi,her hafta pratik ve dans geceleri, düzenli parti organizasyonlarıyla hayatınıza renk katmayı amaçlamaktadır.

Bizimle iletişime geçerek; Dansa ve sanata ilk adimi atabilirsiniz,organizasyonlarınıza danscılarımızla renk katabilirsiniz, alacağınız özel derslerle sizin icin onemli olan günleri unutulmaz kılabilirsiniz.


devamını oku...
Adres: Bahçelievler Mahallesi Azerbaycan Caddesi No:35 K:1 Bahçelievler-Ankara

Demiurk Kostüm ve Organizasyon

Yenimahalle

devamını oku... Adres: Yunus Emre Mah. Catalkaya Sokak No: 48-1 Yenimahalle Ankara

SEM Müzik Sanat Merkezi Batıkent

Batıkent


devamını oku...
Adres: Turgut Özal Mahallesi 2102. Cadde 20/B-A Batıkent-Ankara


Kursumuz bireylerin kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri adına iletişim kurmaları yönünden büyük önem taşır. Kursumuzda eğitim veren eğitmenlerimizin hitabet yeteneğinin çok güçlü olması ile drama kursu daha bir etkili olmaktadır. Kurslarımızın asıl amacı var olan düşünceyi dışarıya daha iyi bir şekilde vurmalarını sağlamaktır.

Eğitim şeklimiz çoklu gruplar halinde yapılıp insanların içerisinde kendilerine daha rahat hissetmelerini ve bu şekilde özgüvenlerinin daha fazla olmasını sağlıyoruz. Drama ile insanlar kendilerini ifade etme, algılama, dikkatle dinleme ve gözlem yapma gibi bir sürü yönüyle duyu organlarımızı daha çok çalıştırıyor ve bu şekilde zihinsel gelişimi sağlıyoruz.

Ankara drama kurslarımızda oldukça doğaçlamalı bir eğitim olduğunu ve bunun sonuçlarında kişilerin üretkenliklerinin arttığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Özelliklede çocuklarımızın bu konuda daha çok üretken ve kendini daha iyi ifade edebilmesini sağlıyor ve daha çabuk algılama, öğrenilmesine yardımcı oluyoruz.

Çocuklarımızın öğrenmesini sabırlı olmasını hayal güçlerinin sınırsız olması için siz velilerinde bizlere destek olması ve bu gibi yönlerde kesinlikle sınırlama yapılmaması gerektiğini bilmelisiniz.

Verdiğimiz drama kursları sadece çocuklar için değil yetişkinler için de geçerlidir ve bunun sonucunda çok güzel sonuçlar elde ettiğimizi sizlere belirtmek istiyoruz. Sizlerde kendinizde ve çocuklarınızda gördüğünüz eksiklikleri kurslarımız ile giderebilir, bu konuda çalışmalar yapabilirsiniz.

Dramanın önemini kurslarımızın sonunda sizlerde fark edeceksiniz. Daha detaylı bilgi edinmek ve sorularınızın cevaplandırmak için bizlere iletişim adreslerimizden ya da bizzat kurslarımıza gelerek kendiniz gözlem yapabilirsiniz.