SANATIN BÜYÜSÜ RESİM KURSU

blog yazısı ekle !

SANATIN BÜYÜSÜ RESİM KURSU

Resim yeryüzünde var olan ve bilinen en eski sanat dalıdır. İlk insanların var oluş süresiyle onların yeteneklerini sorgulaması ile aynı tarihlerde yer almaktadır. İlk zamanlarda sadece avlandıkları hayvanları, yaşayış şekilleri çizilse de ilk sanat eserleri onlardır. Resim varlığıyla tarih bilimine de pek çok bilgi vermektedir.

Ankara'daki tüm Resim Kursları için tıklayınız
Ankara Resim


Resim sanatı toplumdan topluma farklılık göstermiştir. Fakat hepsinin ana teması aynıdır diyebiliriz. Şöyle ki tüm insanlar resimde kendilerini, duygu ve düşüncelerini, aşklarını ve yaşadıklarını onca şeyi bir nebzede olsa kâğıda aktarmıştır. Beş parmağın beşi de bir olmadığı gibi resimin de farklılıkları vardır her ressam kendi tarzını ortaya koymuştur. Sizlerde kendi tarzınızı ortaya koymak ve birbirinden güzel sanat eserleri oluşturmak ister misiniz?

Resim her maddenin ya da düşüncenin değişime uğradığı gibi resimde değişime uğramıştır. Bu değişime ise akımlardan etkilenerek uğramış ve yeni duygu ve düşüncelere yer vermiştir. Dilerseniz sizlere bu akımlardan birkaç tanesini sıralayalım. Sürrealizm, fovizm, alman dışa vurumculuk, sembolizm, realizm, parnasizm ve bu akımlar gibi pek çok akımdan etkilenmiştir. Günümüzde ise varlığını en çok sergileyen akım ise realizm akımıdır.

Ankara resim kursları ile karakalem çalışması, anime resim, sulu boya, , mesleki çizim, temel çizim, yağlı boya, geometrik desenler, temel dersler ve daha fazla resim sanatının bilgileri ve becerileri kazanmanız için sizleri bekliyoruz. Sizlerde ünlü bir ressam olmak ve ülkemizin resmini becerilerini tüm dünyaya duyurmak istemez misiniz?

Sizleri ressamlarımızdan olan Adnan Turanî, Abidin Dino, Son Osmanlı sadrazamı İbrahim Ethem Paşa'nın oğlu Osman Hamdi Bey, Burhan Uyar, İbrahim Çallı gibi birçok sanatçılarımızı, Dünyaca ünlü olan Pablo Picasso gibi bir ressam olmak istiyorsanız sizleri Ankara resim kurslarımıza bekliyoruz. Resim kursumuzda tüm ressamları çok yakından tanıyabilir ve onlar gibi eşsiz sanat eserleri ortaya koyabilirsiniz.

Siz değerli öğrencilerimizin memnuniyeti için durmadan çabalıyor ve sizleri geleceğe ışık tutan bir birey haline getirmeyi amaç ediniyoruz. Sizlerde derslerimiz hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden veya bizzat kursumuzdan daha detaylı bir bilgi edinebilirsiniz.