SANATIN ADI SAHNE SANATLARI KURSU

blog yazısı ekle !

SANATIN ADI SAHNE SANATLARI KURSU

Sanat hepimizin hayatının tam merkezinde bulunan bizlere hem maddi hem manevi açıdan bir yarar sağlayan en önemli aktivitelerden bir tanesidir. Peki, modern böyle bir rahatlatma yetkisi var o zaman bu aktivite hakkında ne kadar bilgiye sahibiz bir göz atmak istersek ülkemizde sanat denil dimi akla tek gelen dalı müzikal anlamda bir sanat geliyor. Oysaki sanat bununla sınırlı kalmıyor ve çok geniş bir yelpazesi bulunuyor.
Sanat görsel sanat, işitsel sanat, sahne sanatları, güzel sanatlar ve daha birçok yönüyle varlığını yüzyıllar boyu sürdürüyor. Sahne sanatları bizim ülkemizde oldukça rağbet görmeye başladı desek pekte yalan olmaz. Sahne sanatları denildiğinde akla ilk gelen unsurlardan bir tanesi tiyatrodur. Tiyatro bir sahne üzerinde seyirciler karşısında oynayan bir oyundur. Toplum bilincini aşılıyor, öz güven sahibi bireyler yetişmesini sağlayan sanatın alt dalıdır.

Bir diğer sahne sanatlarının alt dalı olan opera kişisel gelişimimizi sağlayarak sizlerde müzik kulağının oluşmasında ve karakteristik özelliklerinizin gelişmesinde faydası vardır. Opera bir sahne üzerinde söylenilen bir şarkı biçimidir.

Salsa Ankara Dans Akademisi

Bahçelievler

Salsa Ankara Dans Akademisi

Salsa Ankara Dans Akademisi, 2005 yılında Ankara Universitesi bünyesindeki dans eğitmenleri tarafından ilk olarak Dansanka adı altında kurulmustur ve 2007 yılından bugüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Salsa Ankara Dans Akademisi ve Sanat Kulübü deneyimli kadrosuyla dans eğitimi,Tiyatro, diksiyon, yaratıcı drama eğitimi,her hafta pratik ve dans geceleri, düzenli parti organizasyonlarıyla hayatınıza renk katmayı amaçlamaktadır.

Bizimle iletişime geçerek; Dansa ve sanata ilk adimi atabilirsiniz,organizasyonlarınıza danscılarımızla renk katabilirsiniz, alacağınız özel derslerle sizin icin onemli olan günleri unutulmaz kılabilirsiniz.


devamını oku...
Adres: 3. Cad. No: 38 Bahçelievler-Ankara

Dans Sanat ve Hobi Atölyesi

Kızılay

devamını oku... Adres: Tuna Caddesi No:5/4 Kat:1 Kızılay-Ankara

Düş Sanat Akademi

Batıkent

Kurumumuzda;

DANS:

Bale, Modern Dans, Halk Dansları, Düğün Dansları, Kuzey Kafkas,Halk Dansları,Latin Dansları

SPOR:

Pilates, Zumba, Step Aerobic, Capoeira, Personal Training, Cimnastik, Yoga

MÜZİK:

Piyano, Keman, Gitar, Bağlama , Kaval, Ney, Orf, Crunch

Eğitimleri Verilmektedir...

Düşleyebiliyorsanız; Gerçekleştirebilirsiniz Demektedir.. :)

devamını oku...
Adres: Yeni Batı Mahallesi 2394. Sokak No:6/1 Batı Villaları Batıkent-Ankara


Sahne sanatlarında özellikle göze çarpan dallardan bir tanesi baledir. Bale bir müzik eşliğinde belirli bir teması olan kostümler giyilerek o temaya uyum sağlayan dans biçimidir. Bale aslında batı kökenli olup ülkemizce benimsenen bir başka sanat dalıdır.

Sizlerde bu sanata can vermek ve kendinizi bu sanatlara adamak istiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olacak olan Ankara sahne sanatları kursları ile sanat adına bir yerlere gelmek artık daha kolay.

Kurslarımızın amacı sizleri girmek istediğiniz o hayalini kurduğunuz okullara hazırlamak ve yetenek sınavlarından istediğiniz puanı elde etmenizdir. Çünkü girmek istediğiniz o okulların hepsi kendi liselerinden mezun olan öğrencileri tercih ediyor yinede sizlere bir fırsat tanımak için sizi özel yetenek sınavları ile baş başa bırakıyor.

Ankara sahne sanatları kurslarımız ile sınavlara çok iyi çalışabilir ve varlığınızı duyurabilirsiniz. Sizlerde sanatınızı icra etmek istiyorsanız sizleri kurslarımıza davet ediyoruz. Kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek için internet adreslerimize veya iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Kursumuza gelip ücretsiz derslere katılıp kursumuz hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.