RESMİN FARKI RESİM KURSU

blog yazısı ekle !

RESMİN FARKI RESİM KURSU

Resim insanın çizim yaparak, boya kullanarak sanat yapma biçimidir. Resim ile kendi duydu ve düşüncelerinizi, hayallerinizi, toplumunuzun yaşadıklarını, mutlulukları, hüzünleri, isyanları, huzuru çizebilir ve bunu yaparken kendinizi ifade edebilirsiniz. Fakat sizlerinde tahmin edebileceği gibi her sanatçıda kendini farklı bir şekilde dışarıya vurur ve faklı bir şekilde kendini ifade eder.

Ankara'daki tüm Resim Kursları için tıklayınız
Ankara Resim


Ankara resim kursları ile sizde resimde usta bir sanatçı olabilmek adına eğitim görebilirsiniz. Sizlere eğitim vere değerli öğretmenlerimiz sayesinde resim yapmak daha önce hiç bu kadar eğlenceli ve kolay öğrenilir olmamıştı. Kurumuza katılarak kaliteli bir eğitim görebilir ve resim alanında büyük bir usta sanatçı olabilirsiniz. Kurslarımızda sizlere hizmette sınır tanımıyoruz. Dersleri ister özel olarak almak isteyin ister grup halinde ders almak isteyin sizleri memnun etmek adına hizmet veriyoruz.

Resimde her sanat dalı gibi zaman içerisinde değişime uğramış ve farklılığını ortaya koymuştur. Zaman içerisinde oluşan akımlardan resimde kendi payına düşeni almıştır. Bu akımlardan bazılarını sizlerde duymuşsunuzdur fakat biz ufak bir hatırlatma yapalım. Alman dışa vurumculuğu, ekspresyonizm (ifadecilik), Dadaizm, empresyonizm (izlenimcilik) , realizm, sürrealizm, metafizik resim gibi pek çok akımdan etkilenmiştir.

Ankara resim kursunda anime(çizgi film-bebek) resim, karakalem çalışması, sulu boya, yağlı boya, mesleki çizim, temel çizim, geometrik desenler ve daha fazla tür hakkında eğitim alabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi, hayal güzünüzü ve toplumun hislerini kullanarak harika resimler yapabilir ve kendinize ait bir resim atölyesi kurup kendi resimlerinizden oluşan bir sergi düzenleye bilirsiniz.

Sizlerde ünlü ressamlarımızdan olan Adnan Turanî, Abidin Dino, Son Osmanlı sadrazamı İbrahim Ethem Paşa'nın oğlu Osman Hamdi Bey gibi büyük bir ressam olabilirsiniz. Tüm dünya tarafından bilinen ve resimlerinin büyük bir hayranlık hissi oluşturan ünlü ressamlardan olan Pablo Picasso, Edward Happer'u gibi essiz resimler yapmak istemez misiniz?

Kurslarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kurslarda verilen dersler hakkında aklınıza takılan soruları cevaplandırmak için bizlere internet adresimizden ve diğer iletişim adreslerimizden olaşabilir ve aklınızda kalan karanlık köşeleri aydınlatabilirsiniz. Resim yapmanın, eğlenerek öğrenmenin en doğru adresi.