OZANLARIN TEK DOSTU BAĞLAMA KURSU

blog yazısı ekle !

OZANLARIN TEK DOSTU BAĞLAMA KURSU

Müzik ruhun gıdasıdır sözünü hepimiz duymuşuzdur. Atalarımızın bu tespiti boşuna değil elbette. Bizde bu sözden ilham alarak ruhumuzun ve bedenimizin dinlenmesi aynı zamanda doyuma ulaşması için müziğe ihtiyaç duyarız. Müzik birçok karışık duygulardan arınıp daha iyi düşünebilmemizi sağlamaktadır.

Anadolu insanın çok değer verdiği bir müzik aleti olan bağlamadan biraz bahsetmek istiyoruz. Anadolu ve orta Asya denilince ve birde müzik denilince insanın aklına direkt olarak gelen müzik aleti bağlamadır. Bağlamanın benzersiz ve doymak mümkün olmayan sesi ile sizlerde herkes gibi ruhunuzu dinlendirecek ve sizlerde bağlamayı çalmak için büyük bir istek duyacaksınız.

Ankara'daki tüm Bağlama Kursları için tıklayınız
Ankara Bağlama


Bu isteğinizi en güzel bir şekilde karşılamak için sizleri Ankara bağlama kurslarına bekliyoruz. Kurslarımıza kayır yaparak hayalini kurduğunuz müzik aletine büyük bir adım yaklaşmış olacaksınız. Kurslarımızdan elde ettiğiniz bilgilerden yola çıkarak sürekli ve azimli çalışmalarınız ile başarıya ulaşabileceksiniz.

Bağlama sesinin özellikle Türk insana verdiği huzur herkes tarafından bilinmektedir. Sanatın her dalı insana huzur ve mutluluk verir ama bu konuda bağlamanın yeri hep ayrıdır. Peki, huzur bulduğunuz bağlamayı sizlerde profesyonel bir biçimde çalmayı istemez misiniz? Eğer cevabınız herkes gibi evet ise sizleri Ankara bağlama kurslarına ve oradan da hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Bağlama sesini duyduğunuzda mest olup huzur duyuyorsanız bağlama ile ilgili her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenip sizlerde çalabilirsiniz. Bunu kursumuz ile başarabilir ve çok kısa bir zaman zarfı içerisinde kendinizdeki değişimi sizler gibi çevrenizin de fark etmesini sağlayabilirsiniz.

Anadolu'nun eşsiz güzelliği ile bütünleşmiş olan ve ünlü âşıklarımızın elinden düşürmediği, yanından bir an olsun ayırmadığı bağlamayı en iyi bir biçimde öğrenmek istiyorsanız sizlere en iyi şekilde eğitim verecek olan ve alanında büyük bir sanatçı olan eğitmenlerimiz ile öğrenecek ve sizlerde âşıklarımızdan Yunus Emre, Kaygusuz Abdal, Karacaoğlan, Aşık Veysel ve günümüzün usta aşıklarından olan Neşet Ertaş gibi olabilir ve onların izinden gidebilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için ve bağlamanın tüm kolaylıklarını öğrenmek için bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilir ya da bizzat gelip nasıl bir eğitim verdiğimize bakabilir ve böylelikle kurslarımıza kayıt yapabilirsiniz.