KONUŞMADAKİ MÜKEMMELİYET DİKSİYON KURSU

blog yazısı ekle !

KONUŞMADAKİ MÜKEMMELİYET DİKSİYON KURSU

Kimi zaman konuşurken kendimizi yetersiz hissedebiliyoruz. Bazen bir topluma seslenirken, bazen sadece sesli kitap okurken durup kendimizi dinlediğimizde akıcı ve etkileyici olmadığımızı fark edebiliyoruz. Bu durumu siz bile fark ettiyseniz eğer, geçmiş olsun çevrenizdekiler bunu sizden önce fark etmiştir zaten.

Konuşamama gibi kısıtlamanın karşısında durarak sıkı bir önlem almalısınız. Ankara diksiyon kursları bu konuda sizlerin yardım çağrısına kulak verecektir. Diksiyon denilince çoğu insanın aklına ilk gelen hatta akla tek gelen şey düzgün konuşmaktır. Oysaki diksiyon; sadece konuşmaktan ibaret değildir. Toplum önünde duruşunuzu, el kol koordinasyonunuzu, hatta ve hatta bakışınızı bile değiştiren bir sanattır adeta.
Türkçemizin demir başlarından olan vurgu, durak, ezgi, süre; harf ve ses ayrımıdır aslında. Şöyle ki pek fazla anlam içermeyen bir cümleyi bile alır giydirir, süsler ve sizlerin karşınıza öyle bir çıkarır nasıl bir değişime uğradığına siz bile şaşırırsınız.

Diksiyon kursları sizlere beden dilinizi kullanmayı, akıcı ve etkileyici konuşmayı, bir topluluğa hitap ederken sizlerin kan ter içerisinde kem küm etmeden, heyecanlanmadan rahatça konuşabilen, bende buradayım diyebilen bir birey haline getirecektir. Etkileyici ve akıcı bir şekilde konuşmayı kim istemez ki?

Salsa Ankara Dans Akademisi

Bahçelievler

Salsa Ankara Dans Akademisi

Salsa Ankara Dans Akademisi, 2005 yılında Ankara Universitesi bünyesindeki dans eğitmenleri tarafından ilk olarak Dansanka adı altında kurulmustur ve 2007 yılından bugüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Salsa Ankara Dans Akademisi ve Sanat Kulübü deneyimli kadrosuyla dans eğitimi,Tiyatro, diksiyon, yaratıcı drama eğitimi,her hafta pratik ve dans geceleri, düzenli parti organizasyonlarıyla hayatınıza renk katmayı amaçlamaktadır.

Bizimle iletişime geçerek; Dansa ve sanata ilk adimi atabilirsiniz,organizasyonlarınıza danscılarımızla renk katabilirsiniz, alacağınız özel derslerle sizin icin onemli olan günleri unutulmaz kılabilirsiniz.


devamını oku...
Adres: 3. Cad. No: 38 Bahçelievler-Ankara

Düş Sanat Akademi

Batıkent

Kurumumuzda;

DANS:

Bale, Modern Dans, Halk Dansları, Düğün Dansları, Kuzey Kafkas,Halk Dansları,Latin Dansları

SPOR:

Pilates, Zumba, Step Aerobic, Capoeira, Personal Training, Cimnastik, Yoga

MÜZİK:

Piyano, Keman, Gitar, Bağlama , Kaval, Ney, Orf, Crunch

Eğitimleri Verilmektedir...

Düşleyebiliyorsanız; Gerçekleştirebilirsiniz Demektedir.. :)

devamını oku...
Adres: Yeni Batı Mahallesi 2394. Sokak No:6/1 Batı Villaları Batıkent-Ankara


Alanında uzman eğitmenlerimiz ile tüm bu saydıklarımızı gerçekleştirebilir ve kusursuz bir duruşa, konuşma sanatına dönüştürebilirsiniz. Eğer sizlerde bizim gibi düşünüyor iseniz sizleri Ankara diksiyon kurslarına davet ediyoruz. Kursu tamamladıktan sonra kelimeler ile adeta dans edeceksiniz. Kısacası kendinizi yeniden keşfetme ve karşınızdaki bireyleri etkilemenin adıdır diksiyon. kendinizi ve yeteneklerinizi bizim ile keşfedebilirsiniz.

Ankara diksiyon kursları ile konuşma adına her şeyi unutup yeni ve kendinden emin olarak konuşan yeni bir size merhaba diyebilirsiniz. Kursun bitiminde siz bile kendinizde oluşan değişikliğe şaşıracak ve kursa geldiğiniz için kendinizle gurur duyacaksınız. Artık o eski kendine güvenmeyen ve toplum içerisinde heyecan yapıp da konuşamayan sizden eser kalmayacak.

Biten kursun ardından geriye kalan tabloya bir baktığınızda yeni size hayran kalacaksınız. Bizlere ulaşmak ve kayıt yaptırmak için gereken bilgileri iletişim adreslerimizden ve kurumumuzun bizzat kendisinden öğrenebilirsiniz.