ETKİLEYİCİ KONUŞMANIN ADRESİ DİKSİYON KURSU

blog yazısı ekle !

ETKİLEYİCİ KONUŞMANIN ADRESİ DİKSİYON KURSU

Diksiyon eğitimi ve etkin konuşmanın yani doğru, güzel ve etkili konuşmanın amacı; kişilerin Türkçe'nin kurallarına uygun, akıcı, uygun tonlamada, anlaşılır ve güzel konuşma becerisi geliştirmelerini, kişilerin kendini en doğru ve etkin bir biçimde şekilde ifade edebilmelerini, sesleri tanımasını, harf hece gibi ögelerin tonunu ve akıcı konuşmasını amaçlamaktadır.
Özgüven problemini aşma, heyecanı yenme, bireyin topluluk önünde konuşma, sesini etkili bir biçimde kullanma, kurallara uygun akıcı temiz bir konuşma yapmasını öğretmeyi sağlamaktır.

Hepimiz biliyoruz ki ülkemizde ve dünyada konuşmayı bildiğiniz kadar değerlisiniz yani konuşursan varsın konuşamazsan yoksun. Herkes sizi yıkmaya çalışır. Bu yüzden etkileyici konuşmanın yollarını aramalı ve diksiyon kurslarına gitmelisiniz.

Konuşamadığınız zamanlarda diksiyon kursları yani Ankara diksiyon kursları sizleri kötü bir rüya gibi olan bu zamanları aşmanızda yardımcı olacak artık. O rüyadan, kâbustan uyanıp sizinde varlığınızı kanıtlamanızı bende burada varım demenizde yardımcı olacaktır. Ayrıca şunu da bildirmek isterim ki dili ustalıkla kullanabilen kelimeler ile oyun oynayanlar daha çok aktif daha çok konuşkan, sosyal çevrelerinde tanınmaları daha olanaklı olacaktır.

Salsa Ankara Dans Akademisi

Bahçelievler

Salsa Ankara Dans Akademisi

Salsa Ankara Dans Akademisi, 2005 yılında Ankara Universitesi bünyesindeki dans eğitmenleri tarafından ilk olarak Dansanka adı altında kurulmustur ve 2007 yılından bugüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Salsa Ankara Dans Akademisi ve Sanat Kulübü deneyimli kadrosuyla dans eğitimi,Tiyatro, diksiyon, yaratıcı drama eğitimi,her hafta pratik ve dans geceleri, düzenli parti organizasyonlarıyla hayatınıza renk katmayı amaçlamaktadır.

Bizimle iletişime geçerek; Dansa ve sanata ilk adimi atabilirsiniz,organizasyonlarınıza danscılarımızla renk katabilirsiniz, alacağınız özel derslerle sizin icin onemli olan günleri unutulmaz kılabilirsiniz.


devamını oku...
Adres: 3. Cad. No: 38 Bahçelievler-Ankara

Düş Sanat Akademi

Batıkent

Kurumumuzda;

DANS:

Bale, Modern Dans, Halk Dansları, Düğün Dansları, Kuzey Kafkas,Halk Dansları,Latin Dansları

SPOR:

Pilates, Zumba, Step Aerobic, Capoeira, Personal Training, Cimnastik, Yoga

MÜZİK:

Piyano, Keman, Gitar, Bağlama , Kaval, Ney, Orf, Crunch

Eğitimleri Verilmektedir...

Düşleyebiliyorsanız; Gerçekleştirebilirsiniz Demektedir.. :)

devamını oku...
Adres: Yeni Batı Mahallesi 2394. Sokak No:6/1 Batı Villaları Batıkent-Ankara


Yani sizlerde herkes gibi etrafındaki kişileri etkilemeyi istiyorsunuzdur. Sizlerde güzel ve akıcı konuşmak istiyorsunuz ancak nerden veya nasıl bir şekilde başlayacağınızı bilmiyorsanız.

Ankara diksiyon kursları sizlere diksiyon ile ilgili a'dan z'ye ne varsa bildiklerimizi aktaralım ve sizlerde artık yeni bir kimlik ile dünyanın karşısına dikilin ve hakkınız olanı güzel konuşma ve etkili konuşma ile alın. Kurslarımız ile farkınızı ortaya koyun.

Güzel konuşmak bir sanattır ama maalesef ki herkes bu sanatı icra edemez. Diksiyon bilgisine ve uygulamasına ihtiyaç vardır. Sözün çıkışı ve gelişine göre ses tonunu ayarlayan kişi karşısındaki çok rahatlıkla etkileyebilir. Ses tonunu ayarlayamayan birinin karşısındakini etkilemesi pek olanaklı değildir. Bunu daha kolay hale getiren kursumuza davet edildiğinizi sakın unutmayın. Bu işin duayenleri olan eğitmenlerimiz ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Konuşma yaparken el-kol koordinasyonunuzu kelimeleri telaffuz edişinizi ve ses tonunuzu ayarlamanızı kursların sonunda çok iyi biliyor ve çok iyi kullanıyor olacaksınız bundan emin olabilirsiniz. Kursun sonunda sizdeki farklılığı herkesin fark etmesine hazır olun zira bu konuşmadaki ustalığınız sayesinde göreceğiniz ilgi sizleri biraz şımartabilir.