ARANILAN SES KLARNET KURSU

blog yazısı ekle !

ARANILAN SES KLARNET KURSU

Müzik hayatımızın her alanında bizler ile beraber olan çok vefalı bir dost, arkadaş gibidir. Üzüntülerimizde, sevinçlerimizde bizlerin her daim yanında olan tek şey müziktir. Müziğin tarihi insanlığın tarihiyle yaşıttır. Müzik alanında yer almak ve müzik adına bir şeyler yapmak istiyorsanız. Sizlere müzik adına çok önemli bir yere sahip olan klarnet ile tanıştırmak istiyoruz.

Müzikte varlığını önemli bir şekilde sürdüren ve değerini her geçen gün arttıran klarnet sesi ile insanları adeta mest ediyor. Klarnet sesini duyunca kendimizden geçiyoruz. Hal böyle olunca da insanlar klarnet çalmak için can atıyoruz. Sizler sadece bu güzel sesi dinlemek ile yetenek istemiyorsanız daha fazlası için bir hareket haline, bir arayış haline geçtiyseniz sizlere klarnette bir usta olan Ankara klarnet kurslarımızı tavsiye ediyoruz.
Klarnet tarih sayfasında yerini 17. Yüzyılda alıyor ve o zamandan bu zamana kadar popülerliğinden hiçbir şekilde ödün vermeyerek ilerlemeye devam ediyor. Klarnet batı tarihinde yer alan ve yine özellikle batı müziğinde sıklıkla tercih edilen bir müzik aletidir. Aynı şekilde fakat daha sonradan Türklerin müziğinde de oldukça benimsenmiş ve Türk eselerinde oldukça fazla kullanılmıştır.

Dans Sanat ve Hobi Atölyesi

Kızılay

devamını oku... Adres: Tuna Caddesi No:5/4 Kat:1 Kızılay-Ankara

Cemal Gazeloğlu Sanat Akademi

Etlik

devamını oku... Adres: Yunus Emre Caddesi 2/14 Kat:3 (aşağı eğlence göbek, Akbank üstü) Aşağıeğlence / Etlik-Ankara

Düş Sanat Akademi

Batıkent

Kurumumuzda;

DANS:

Bale, Modern Dans, Halk Dansları, Düğün Dansları, Kuzey Kafkas,Halk Dansları,Latin Dansları

SPOR:

Pilates, Zumba, Step Aerobic, Capoeira, Personal Training, Cimnastik, Yoga

MÜZİK:

Piyano, Keman, Gitar, Bağlama , Kaval, Ney, Orf, Crunch

Eğitimleri Verilmektedir...

Düşleyebiliyorsanız; Gerçekleştirebilirsiniz Demektedir.. :)

devamını oku...
Adres: Yeni Batı Mahallesi 2394. Sokak No:6/1 Batı Villaları Batıkent-Ankara

bySANAT

GOP


devamını oku...
Adres: Mahat Magandi cad. 26/1 GOP-Ankara

Armoni Wedding Dans Studio

Ümitköy

devamını oku... Adres: Ümit Mahallesi 2510. Cadde No:12 Ümitköy Çankaya-Ankara


Klarnet beş parçadan oluşan bir müzik aletidir ve bizlere silindirik bir boru şeklini andırmaktadır. O eşsiz müzik aletini oluşturan bu parçalar kalak, kafalık, fıçı, üst gövde ve alt gövdedir. Klarnetin çalınması ise üflenilen sesin yaptığı titreşim ile harekete geçen kamış üflenilen havayı silindirik boruya gönderir. Bu şekilde ses çıkışı meydana gelir.

Türk müziğinde çok önemli bir yere sahip olan klarnet Türk halk müziğinde, pop müzikte, caz müziğinde de kullanılmasıyla çeşitli müzik dallarına uyum sağlayabilen bir müzik aletidir. Buna onu diğerlerine nazaran daha ön plana çıkarır.

Sizlerde bu eşsiz müzik aletini çalmak istiyorsanız Ankara klarnet kurslarına gelebilir ve bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman eğitmenlerimiz ile çok kısa bir zaman dilimi içerisinde klarnet çalmayı öğrenebilir ve hayaliniz olan o mükemmel enstrümanı çalabilirsiniz.

Kurslarımız ile hayalinizi gerçekleştirmek için çıktığınız bu yolda emek ve sabır göstererek ederek ve bizlerin yardımı ile başarıyı elde edebilirsiniz.