ANKARA KLARNET KURSU

blog yazısı ekle !

ANKARA KLARNET KURSU

Müzikte etkileyici bir ses bir dokunuş arıyorsanız sizlere bu sesi sağlayacak olan klarneti önemle tavsiye ediyoruz. Klarnet o buğulu sesi ile cümle âlemi mest ediyor ve görünüşü ile asilliğin şekil almış halidir diyebiliyoruz. Müzik ile uğraşmak insana çok fazla yarar sağlamaktadır. Yapılan araştırmalara göre erken yaşta bir müzik aleti çalabilmek çocuklarımızın zekâ gelişimi bakımından bir ilerleyiş kat ettiğinin göstergesidir.
Yapı itibariyle klarnet beş parçada oluşmaktadır. Bu parçaları şöyle bir sıralayacak olursak eğer kalak, alt- üst gövde, fıçı ve kafalıktır. Gövdesinin şekli sizleri tıpkı bir silindirik boruyu anımsatabilir. Kafalıktan üflenilen hava ile o havanın oluşturduğu titreşim ile hareketlenen kamış havayı silindirik olan alt ve üst gövdeye iletir ve bu şekilde sesin çıkmasını sağlar.

Armoni Wedding Dans Studio

Ümitköy

devamını oku... Adres: Ümit Mahallesi 2510. Cadde No:12 Ümitköy Çankaya-Ankara

Düş Sanat Akademi

Batıkent

Kurumumuzda;

DANS:

Bale, Modern Dans, Halk Dansları, Düğün Dansları, Kuzey Kafkas,Halk Dansları,Latin Dansları

SPOR:

Pilates, Zumba, Step Aerobic, Capoeira, Personal Training, Cimnastik, Yoga

MÜZİK:

Piyano, Keman, Gitar, Bağlama , Kaval, Ney, Orf, Crunch

Eğitimleri Verilmektedir...

Düşleyebiliyorsanız; Gerçekleştirebilirsiniz Demektedir.. :)

devamını oku...
Adres: Yeni Batı Mahallesi 2394. Sokak No:6/1 Batı Villaları Batıkent-Ankara

Cemal Gazeloğlu Sanat Akademi

Etlik

devamını oku... Adres: Yunus Emre Caddesi 2/14 Kat:3 (aşağı eğlence göbek, Akbank üstü) Aşağıeğlence / Etlik-Ankara

Dans Sanat ve Hobi Atölyesi

Kızılay

devamını oku... Adres: Tuna Caddesi No:5/4 Kat:1 Kızılay-Ankara

bySANAT

GOP


devamını oku...
Adres: Mahat Magandi cad. 26/1 GOP-Ankara


Her türlü müziğe uyum sağlayabilen bir müzik aleti olan klarnet ile sizlerde harikalar yapabilir ve herkesi kendinize, sanatınıza hayran bırakabilirsiniz. Klarnet 17. Yüzyılın başlarında var olup yaşamını günümüze kadar sürdürmüş ve bu zaman zarfı içerisinde hiçbir şekilde değerinden en ufak bir değer kaybına bile uğramamıştır. Aksine her geçe gün özelliğini ve güzelliğini arttırarak hayran kitlesini daha da arttırmaktadır.

Klarnet batı kaynaklı bir müzik aleti olup batıda ne kadar çok değer verilmiş ise Türk müziğinde bir o kadar hatta çok daha fazla bir değer edindiğini sizlerde fark etmişsinizdir. Anadolu'nun o acılarını ve umutlarını buğulu sesi ile eşsiz bir şölen ile değerli sanatçılarımızın eserlerini bizlere sunuyor.

Ankara klarnet kursları ile sizlerde hayran kaldığınız bu benzersiz sese hâkim olmak istiyorsanız doğru adres kesinlikle ve kesinlikle kurslarımız olacaktır. Değerli eğitmenlerimiz ile sizlere birebir özel veya gruplar halinde çalışma olanağı sunuyoruz. Kurslarımıza gelip bitiren her öğrencimizin memnuniyetini ve başarısını sizlerde kendi adınıza yaşamak istiyorsanız bizlere bu isteklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Ankara klarnet kursu siz öğrencilerimizin memnuniyeti için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Sanatsız yaşayamayacak olan bir toplumun yaralarına merhem olmak amacıyla kurduğumuz kurslarımızda sizlerde öğrenci olarak katılmak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilir ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.