ANKARA ÇOCUK DRAMA KURSU

blog yazısı ekle !

ANKARA ÇOCUK DRAMA KURSU

Çocuğunuzu gözlemliyor ve birlikte çalışma becerisinin eksik olduğunu görüyorsunuz. Yaratıcılığının zayıf olduğunu fark ettiniz. Heyecanını kontrol edemiyor ya da motivasyon eksikliği var. Bu ve buna benzer problemlerin çözümü ve gelişimi için bir şeyler yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz.

Ankara'daki tüm Çocuk Drama Kursları için tıklayınız
Ankara Çocuk Drama

O halde doğru yerdesiniz. Ankara Çocuk Drama Kursu tam olarak sizin aradığınız yer. Düşünce ve sözleri hareket gücüyle doğru anlatabilme anlamına gelen Drama, çocukların ileri ki yaşlarda toplum arasına katıldıkları dönemde, kendilerini çok daha güçlü ifade edebilme, uyum gösterebilme becerisi sağlar. Çocuk Drama Kursu, iç dünyalarını dışa vuramayan çocukların, topluluk içerisinde özgüvenlerini kazanarak kendilerini rahatça ifade edebilmelerini amaçlar. Çocuk Drama Kursu ile gelişim gösteren öğrencilerde, bir süre sonra algılama, dinleme ve dikkat konusunda büyük aşamalar kaydedildiği ve hatta aile içi diyaloglarda büyük bir uyum sağlandığı gözlenmiştir.

Eğer çocuğunuzun gelişen teknolojiyi de göz önüne alarak, günümüz şartlarında televizyon, bilgisayar ve benzeri cihazlara bağlı kalmasını istemiyor, bunların olumsuz etkilerini en aza indirmek istiyorsanız Çocuk Drama Kursu ile bu sorunu çözebilirsiniz. Çocuklarımız geleceğimizdir sözünden yola çıkarak, onların hayata çok daha güçlü bireyler olarak katılmasını sağlayın.